Maniak podsumowuje dzien #148

MANIAK WE WSTĘPIE

Weekendy zwykle w wieści nie obfitują (odszczekam to za dwa tygodnie, kiedy będzie trzeba pisać o San Diego Comic-Con), więc dzisiejsze podsumowanie będzie wyjątkowo krótkie i składać się będzie z jednej niby-nowinki i jednego filmu na YT, który wcale nie jest z wczoraj, ale cśś.

NAJWAŻNIEJSZE POPKULTUROWE WIEŚCI DNIA

Kontynuacja Brightburn?
James Gunn, który wyprodukował film Brightburn. Syn ciemności (jak tylko skończę zbierać minirecenzje z kwietnia, maja i czerwca, bo troszkę z nimi jestem do tyłu, będziecie mogli przeczytać moją opinię o tym horrorze) zasugerował, że trwają rozmowy na temat kontynuacji. Teoretycznie takie wstępne dyskusje nie oznaczają jeszcze, że film powstanie, ale przynajmniej wiemy, że są jakieś plany. A sądząc po tym, jak zakończyła się część pierwsza, możliwości rozwinięcia świata przedstawionego w filmie  jest mnóstwo. Delikatnie więc trzymam kciuki.
Więcej

David F. Sandberg o rozwiązywaniu problemów podczas kręcenia filmów
To teoretycznie film ze środy, ale że kanału Davida F. Sandberga do tej pory nie subskrybowałem i natknąłem się na wzmiankę o materiale wczoraj, dorzucam znalezisko do podsumowania. Reżyser opowiada o rozwiązywaniu niespodziewanych problemów na przykładzie pewnej sceny z filmu Shazam!. Polecam każdemu, kto chciałby dowiedzieć się choć trochę o tym, z czym filmowcy muszą się czasem na planie zmierzyć.

Komentarze

Popularne posty