niedziela, 7 lipca 2019 7/07/2019 01:03:00 PM

Maniak podsumowuje dzien #148

Krzysztof Karol Bożejewicz

MANIAK WE WSTĘPIE

Weekendy zwykle w wieści nie obfitują (odszczekam to za dwa tygodnie, kiedy będzie trzeba pisać o San Diego Comic-Con), więc dzisiejsze podsumowanie będzie wyjątkowo krótkie i składać się będzie z jednej niby-nowinki i jednego filmu na YT, który wcale nie jest z wczoraj, ale cśś.

NAJWAŻNIEJSZE POPKULTUROWE WIEŚCI DNIA

Kontynuacja Brightburn?
James Gunn, który wyprodukował film Brightburn. Syn ciemności (jak tylko skończę zbierać minirecenzje z kwietnia, maja i czerwca, bo troszkę z nimi jestem do tyłu, będziecie mogli przeczytać moją opinię o tym horrorze) zasugerował, że trwają rozmowy na temat kontynuacji. Teoretycznie takie wstępne dyskusje nie oznaczają jeszcze, że film powstanie, ale przynajmniej wiemy, że są jakieś plany. A sądząc po tym, jak zakończyła się część pierwsza, możliwości rozwinięcia świata przedstawionego w filmie  jest mnóstwo. Delikatnie więc trzymam kciuki.
Więcej

David F. Sandberg o rozwiązywaniu problemów podczas kręcenia filmów
To teoretycznie film ze środy, ale że kanału Davida F. Sandberga do tej pory nie subskrybowałem i natknąłem się na wzmiankę o materiale wczoraj, dorzucam znalezisko do podsumowania. Reżyser opowiada o rozwiązywaniu niespodziewanych problemów na przykładzie pewnej sceny z filmu Shazam!. Polecam każdemu, kto chciałby dowiedzieć się choć trochę o tym, z czym filmowcy muszą się czasem na planie zmierzyć.

Krzysztof Karol Bożejewicz / Autor

Zapalony maniak komiksów, seriali, książek, dobrych filmów i superbohaterów.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze, zawierające treści obraźliwe, wulgarne, pornograficzne oraz reklamowe zostaną usunięte. Zostaliście ostrzeżeni.

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates

Logo: Takano Hiro. Modyfikacja szablonu: Krzysztofiński. Technologia Blogger