MANIAK ZACZYNA Dzisiejsza edycja "Maniaka inaczej" jest wyjątkowa i zamiast kontynuacji serii "Seriale z dzieciństwa" będzie coś innego, bardziej adekwatnego do okazji - podsumowanie 2013 roku oraz nadzieje, jakie wiążę z obecnym, 2014 rokiem. Swoje przemyślenia, podobnie jak robię z podsumowaniami tygodnia, podzieliłem na kilka kategorii, tak aby łatwiej było po nich się Wam poruszać. W każdej kategorii, poza pierwszą, bardziej opisową, wymieniam: najlepsze dzieła 2013 roku, największe rozczarowanie; to co z 2013 roku muszę jeszcze nadrobić oraz to, na co najbardziej czekam w 2014 roku. Zachęcam do podawania w komentarzach własnych typów - zawsze będzie mi miło :)


