Posty

Maniak ocenia #91: "Looper. Pętla czasu"

Obraz
MANIAK TYTUŁEM WSTĘPU O filmie "Looper. Pętla czasu" słyszałem bardzo dużo pochlebnych opinii. To według wielu krytyków film jednocześnie skłaniający do myślenia i dostarczający mocnych wrażeń; obraz, będący inteligentnym połączeniem futurystycznego science-fiction oraz dobrej akcji w starym stylu. Trzeba przyznać, że to dość mocne i odważne słowa, które mocno zachęcają do seansu. Zachęciły i mnie, ale jakoś tak zawsze było coś innego do obejrzenia i "Loopera" odkładałem na bliżej nieokreślone "później". Prawie zdążyłem już o tym filmie zapomnieć, kiedy pewnego wieczoru usiadłem przed telewizorem (a zdarza mi się to ostatnio coraz rzadziej) i w poszukiwaniu czegoś, co dałoby się oglądać, trafiłem na kanał, na którym za chwilę "Looper" miał się rozpocząć. I w ten sposób mogłem się przekonać czy rzeczywiście jest to film tak dobry, jakim go piszą.