Posty

Maniak marudzi #3: Słodkie zdjątka

Obraz
MANIAK ZACZYNA Na facebooku... W dzisiejszej odsłonie "Maniak marudzi" kontynuuję narzekania na internetowe trendy. Były już memy i sposób dyskusji, czas na słodkie zdjątka czy jak niektórzy wolą słit focie (straszne określenie). Tradycyjnie - wszystkich, którzy po przeczytaniu poczują się urażeni, przepraszam.