środa, 3 kwietnia 2019 4/03/2019 10:00:00 AM

Maniak inaczej #89 :Tęczówka #2: „Wszystko poza zapachem”

Krzysztof Karol Bożejewicz

MANIAK NA POCZĄTEK

Drugi odcinek naszego podcastu „Tęczówka” to prawdziwa gratka dla fanów polskiego kina. Ania z Piekielnej Strony Popkultury i ja mieliśmy bowiem okazję porozmawiać z Gabrielą Muskałą. Aktorkę możecie kojarzyć przede wszystkim z Fugi, w której nie tylko zagrała, ale do której napisała również scenariusz. Pytamy ją między innymi o te dwie role, a ponadto rozmawiamy o współpracy z różnymi reżyserami oraz najnowszym serialowym projekcie. Ponieważ niestety nie było nam dane przeprowadzić wywiadu w sprzyjających warunkach, w tle słychać różne odgłosy — część z nich udało nam się usunąć, ale nie wszystkie. Mamy jednak nadzieję, że Was to nie zrazi, bo Gabriela Muskała mówi naprawdę ciekawe rzeczy.

MANIAK PODCASTUJE

Poniżej podcast do przesłuchania:
Jeśli nie chce się Wam za każdym razie przebijać przez ścianę tekstu na moim blogu, możecie po prostu zasubskrybować Tęczówkę na Youtubie lub w jednej z poniższych aplikacji podcastowych:

MANIAK NA KONIEC

Na koniec zachęcam Was do polubienia naszej strony na Facebooku, gdzie najszybciej dowiecie się o kolejnych odcinkach. No i oczywiście koniecznie dajcie znać, jak Wam się podobało!

Krzysztof Karol Bożejewicz / Autor

Zapalony maniak komiksów, seriali, książek, dobrych filmów i superbohaterów.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze, zawierające treści obraźliwe, wulgarne, pornograficzne oraz reklamowe zostaną usunięte. Zostaliście ostrzeżeni.

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates

Logo: Takano Hiro. Modyfikacja szablonu: Krzysztofiński. Technologia Blogger