Maniak inaczej #66: Książę, żebrak, alkoholik, pirat i... Hamlet, czyli „Once Upon a Time” S06E12

MANIAK W ROZPOCZĘCIU

Znów w środę i tym razem bardzo późno, ale nie będę odwlekać notki w nieskończoność, zwłaszcza, że akurat mam troszkę czasu (a z tym jest ostatnio szaleńczo).
W zeszłym tygodniu „Once Upon a Time” powrócił całkiem udanym odcinkiem, w którym scenarzyści dość śmiało posunęli główne wątki do przodu. Tym razem serwują jednak odcinek bardziej wyciszony, skupiony przede wszystkim wokół przeszłości Księcia i zagadki śmierci jego ojca. To co, zaczynamy?

MANIAK ANALIZUJE

MANIAK NA KONIEC

Odcinek — mimo że dotyka wątków gdzieś tam na uboczu tej przewodniej historii sezonu — okazał się całkiem niezły, a przede wszystkim istotny dla kształtowania się relacji między bohaterami. Czekam na to, jak zachowa się Hak (zakładam, że droga będzie długa, ale ostatecznie wszystko się ułoży) i jestem bardzo ciekaw, jakie plany ma Robin (może ktoś się tylko pod niego podszywa?).
Koniecznie napiszcie, co sądzicie o odcinku i co sami w nim zauważyliście. Możecie skorzystać z komentarzy Disqus poniżej albo skontaktować się ze mną na Facebooku, Twitterze, Google+ i Ask.fm.

Komentarze