Maniak inaczej #87: Tęczówka #1 — Och, Carol

MANIAK NA POCZĄTEK

Jeśli zaglądacie na mojego bloga i profile w mediach społecznościowych, pamiętacie pewnie, że w sierpniu dołączyłem do ekipy pewnego podcastu. Tamten projekt niestety z różnych przyczyn musiał zostać zakończony, ale — jak to się mówi — w przyrodzie nic nie ginie. Razem z Anią z Piekielnej strony popkultury oraz Maciejem z Watching Closely powołaliśmy do życia nowy podcast, który zatytułowaliśmy Tęczówka. Naszą ekipę uzupełniają: Marcelina, która odpowiada za oprawę graficzną podcastu (jestem zakochany w powyższej ilustracji, którą wykonała do pierwszego odcinka) oraz Marcin, tzw. „Szpak”, który będzie od czasu do czasu dołączał do naszych dyskusji. Celujemy w krótki, okołopółgodzinny format — tak, żeby można było w całości wysłuchać nas na przykład w drodze do pracy lub szkoły.

MANIAK LINKUJE PODCAST

W pierwszym odcinku Tęczówki rozmawiamy o najnowszym filmie Marvel Studios, czyli Kapitan Marvel. Na razie możecie słuchać nas w serwisie anchor.fm oraz na Youtubie. Wkrótce mamy zamiar pojawić się na popularnych podcastowych platformach, o czym będziemy na bieżąco informować.
Tymczasem nie będę już przedłużać, a pozwolę Wam wysłuchać naszej rozmowy.


MANIAK NA KONIEC

Jak wrażenia? Jeśli podoba Wam się to, co robimy, będziemy bardzo szczęśliwi, jeśli pozostaniecie z nami na dłużej. Kolejne odcinki będą ukazywać się co dwa tygodnie. By być z nami na bieżąco, najlepiej polubcie naszą stronę na Facebooku, gdzie będziemy umieszczać nowe nagrania i informować o dalszych planach.

Komentarze