wtorek, 3 września 2019 9/03/2019 11:04:00 AM

Maniak podsumowuje dzień #206

Krzysztof Karol Bożejewicz

MANIAK NA POCZĄTEK

Wczorajszy dzień w popkulturowe wieści ani premiery nie obfitował (jak nie poniedziałek), ale przynajmniej dzięki temu krócej robiło się prasówkę ;)

NAJWAŻNIEJSZE POPKULTUROWE WIEŚCI DNIA

Wieści o odcinku Riverdale poświęconym pamięci Luke’a Perry’ego
Jak donosi serwis TVLine.com, premiera czwartego sezonu Riverdale, a jednocześnie odcinek poświęcony zmarłemu Luke’owi Perry’emu, będzie w gruncie rzeczy zamkniętą opowieścią — do tego stopnia, że na samym początku nie znajdzie się streszczenie dotychczasowej fabuły (nowatorskie, doprawdy…). Zabieg ten pozwoli na delikatne wydłużenie fabuły.
Ponadto od jakiegoś czasu wiadomo, że w odcinku pojawi się Shannen Doherty, z którą Perry grał w Beverly Hills 90210. Wciąż nie zdradzono jednak, co dokładnie łączy jej postać z Fredem Andrewsem. Stawiam, że to jego siostra, zleceniodawczyni albo ktoś, kto spowodował wypadek, w którym Fred zginął. Ale oczywiście, znając Roberto Aguirre-Sacasę, równie dobrze może okazać się gangsterką handlującą Jingle-Jangle, która jednocześnie jest działającą pod przykrywką agentką i uciekinierką z sekty The Farm. Tak czy siak, Shannen nakręciła scenę z głównymi bohaterami serialu i podobno jest niezwykle katarktyczna. Trzymam za słowo.

NAJWAŻNIEJSZE PREMIERY DNIA

Wczoraj na Netfliksie ukazał się Jumanji: Przygoda w dżungli — ta całkiem spoko komedia o nastolatkach uwięzionych w grze komputerowej, w której powodzenie twórcy najwyraźniej niezbyt wierzyli, bo musieli podpiąć się pod znaną markę.

Krzysztof Karol Bożejewicz / Autor

Zapalony maniak komiksów, seriali, książek, dobrych filmów i superbohaterów.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Komentarze, zawierające treści obraźliwe, wulgarne, pornograficzne oraz reklamowe zostaną usunięte. Zostaliście ostrzeżeni.

Coprights @ 2016, Blogger Templates Designed By Templateism | Distributed By Gooyaabi Templates

Logo: Takano Hiro. Modyfikacja szablonu: Krzysztofiński. Technologia Blogger